Maszyna do cięcia złomu złomu ciężkiego w ciężarkach o ciężarze 630 ton dla pojazdów złomowanych

630Ton Heavy Duty Metal Shearing Machine do złomu Samochody do odpadów

1. Opis:

Nasza prasa do ścinania samochodów Y83Q-6300C przeznaczona jest do zagęszczania na zimno różnych cienkich materiałów metalowych o grubości mniejszej niż 4 mm w prostokątne bele w stanie normalnym, takie jak złom stalowy, złom żelazny, złom żelaza i stali, walcówka itp. Ponadto ta maszyna do zgniatania złomu metalowego jest w stanie przecinać bele prostokątne na wymaganą długość, zgodnie z potrzebami aplikacji. Ponadto może ścinać stalowe sekcje, które nie są dłuższe niż 5m. Nasze urządzenia do recyklingu złomu zapewniają dużą wygodę w zakresie magazynowania i transportu złomu, a jednocześnie zapewniają zakumulowaną opłatę za piec dla zakładów hutniczych.

2. Parametry techniczne:

Model Y83Q-6300C
Siła pchania / ścinania butli 630 ton
Maksymalne ciśnienie robocze 20MPa
Pojemność 15-20 ton / h
Naciśnij pokój otwarty rozmiar 6000 × 2500 × 795mm
Wymiary bel (L × W × H) (500-800) × 800 × (400-600) mm
Maksymalna grubość złomu 5 mm
Prędkość cięcia 2-3 razy / min
Układ chłodzenia oleju hydraulicznego System chłodzenia powietrzem
Silnik 360kW
Wymiary belownicy (DxSxW) 15500 × 29600 × 4150mm
Waga 110000KGS
Rozmiar złomu można ciąć

Stal kwadratowa: 100 × 100 mm

Kąt żelaza: 180 × 180 × 15mm (3szt)

Okrągła stal: D110mm

I Stal: 320 × 132 × 11,5 mm

Blacha stalowa: 30 × 450 mm

Stal kanałowa: 320 x 90 x 10 mm

3. Szczegóły:

Prasa do ścinania metalu z serii Y83Q jest wytwarzana poprzez absorpcję zaawansowanej technologii podobnych produktów, takich jak prasa do metalu i ścinanie metalu w kraju i za granicą, w celu zaspokojenia potrzeb klientów i naszych rzeczywistych sytuacji operacyjnych.

Skonfigurowany z hydraulicznym układem napędowym nasza maszyna może być obsługiwana ręcznie lub automatycznie. Rozmiar skrzynki kompaktowej, rozmiar beli i tryb prasowania mogą być zaprojektowane specjalnie w celu zaspokojenia potrzeb użytkowników. W razie potrzeby nasze urządzenie może być wyposażone w silnik lub silnik wysokoprężny. Dodatkowo jesteśmy w stanie pomóc użytkownikom w instalacji i debugowaniu maszyny oraz przeszkoleniu operatorów.


4. Aplikacja:
Prasa do ścinania metalu umożliwia prasowanie na zimno różnych cienkich materiałów metalowych o grubości mniejszej niż 3 mm w prostokątnych belach w stanie normalnym, takich jak stal odpadowa, złom żelazny, stalowa stal itp. Co więcej, ta maszyna przecina prostokątną belę na wymagana długość, w tym odcinek stalowy, który nie jest dłuższy niż 5m. Sprawia, że ​​odpady metalowe są wygodne do przechowywania i transportu. Maszyna ta jest również w stanie zaoferować wykwalifikowany ładunek pieca do hutnictwa metali.


5. Funkcje:
1. Nasza prasa do ścinania metalu ze złomem zaprojektowana jest w rozsądnej, zwartej konstrukcji. Jest mały i lekki. Oprócz niewielkiej bezwładności ruchu i niskiego poziomu hałasu, maszyna ta zapewnia stabilny ruch, elastyczną pracę, niskie zużycie energii, prosty montaż, bezpieczną i niezawodną pracę itp.
2. Pod zintegrowanym sterowaniem hydraulicznym i elektrycznym, staje się przyjazny dla użytkownika i łatwy do ochrony przed przeciążeniem.
3. Ta maszyna ma szeroki zakres zastosowań. Może pracować jako sprzęt przetwórczy w branży recyklingu metali i w hutach.


6. Krótkie wprowadzenie procesu prasowania
Gdy cylinder zaciskowy prasy ścinania złomu działa, głowica zaciskowa jest postrzegana jako drzwi blokujące, użytkownicy muszą ręcznie umieścić materiał odpadowy w belce zagęszczającej ręcznie lub mechanicznie. Po naciśnięciu przycisku automatycznego uruchamiania ręcznego, lewy i prawy cylinder dociskowy zaczynają pracować osobno, aby przesunąć lewą i prawą płytę mocującą do pozycji zamykającej skrzynię zagęszczającą. Cylinder popychający przesunie się do przodu, aby wcisnąć odpady w bele, wykonując zadanie prasowania.
Następnie otworzy się głowica zaciskowa. Wyrzutnik balotu popycha belę w pewnej odległości do cięcia przy pomocy siłownika ścinania. Czynność ta zostanie powtórzona bez zatrzymania, dopóki beli nie zostanie około 600 mm. Następnie zadanie cięcia jest zakończone. Gdy głowica zaciskająca działa, wyrzutnik balotów powraca do swojej pierwotnej pozycji. Po ponownym otwarciu lewej i prawej płyty mocującej następuje automatyczny proces belowania i cięcia.
Prasa do ścinania złomu będzie czekała na kolejne ręczne naciśnięcie przycisku automatycznego uruchamiania, aby kontynuować cykl roboczy. Jeśli nie potrzebuje już beli i cięcia, użytkownicy mogą ręcznie wyciągnąć lewą belkę o średnicy 600 mm z urządzenia.

7. Zdjęcia:

Gloden dostawca światowej sławy marki:

Aluminiowe puszki do metalu
Produkty

Prasa ścinająca

Zadzwoń
Formularz kontaktowy
Zmień język